Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5810
Psie przedszkole, szczeniaczkowo, edukacja - Warszawa - Psi Hotel i Szkoła Beaty Hettlinger

Psie przedszkole

Znane powiedzenie mówi, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego warto zacząć pracę z psem w okresie szczenięcym, kiedy maluch nie zdążył jeszcze nabrać złych nawyków.

Jest wiele możliwości skorzystania z pomocy Psiej Szkoły w zakresie edukacji psiego dziecka, lub podrostka, począwszy od jednorazowej dwu, trzygodzinnej konsultacji ( również w domu klienta), poprzez regularne spotkania, podczas których uczymy szczeniaka właściwego zachowania w domu i na zewnątrz.
Istnieje też możliwość skorzystania ze „szkoły z internatem”( wersja dla zapracowanych), kiedy to zostawiamy naszego pupila na kilka tygodni w hotelu i odbieramy dobrze ułożonego młodzieńca. Oczywiście, również w tym wypadku konieczne jest kilka spotkań z właścicielem, aby nauczyć go właściwego komunikowania się z psem.

Przedstawiam Państwu tylko uproszczoną ofertę w tym zakresie, ponieważ przede wszystkim staram się dostosować do potrzeb i oczekiwań moich klientów.

Lulek ma dopiero trzy miesiące (nie cztery), i jest zdecydowanie naszym najmłodszym gościem, a zarazem uczniem Psiej Szkoły. Uwielbiam whippety, sama je kiedyś, w wersji wyścigowej hodowałam, a Luluś jest wspaniale typowym przedstawicielem tej pięknej rasy. Kocham go za jego entuzjazm i zaangażowanie we wszystko, cokolwiek mu zaproponuję, Lucjan jesteś cudowny!

Pozostańmy w kontakcie

Psi Hotel - Psia Szkoła
Beata Hettlinger

30km od Warszawy, przy trasie katowickiej, na wysokości Żabiej Woli

Adres

ul. Fiołkowa 52
Pieńki Zarębskie
96-321 Żabia Wola

Poczta e-mail