O mnie

Od wczesnego dzieciństwa zajmuję się psami. Początkowo układałam je, głównie psy moich sąsiadów, bo moje własne nie wiedziały, że mogłyby być niegrzeczne. Później zajęłam się również hodowlą; hodowałam yorki, PONy, (polskie owczarki nizinne) i whippety (charty angielskie).

W latach dziewięćdziesiątych miałam agencję, przygotowującą zwierzęta (głównie psy, ale nie tylko) do filmów i reklam np. pracowałam przy serialu „Siedlisko”, filmach: „Ciemna strona Wenus”, „Uprowadzenie Agaty”, „Nocne graffiti”, teatrze telewizji, np „Dziady” i wielu reklamach telewizyjnych.

 

Od dziesięciu lat mieszkam na wsi, w 9ha gospodarstwie, które jest dla mnie rajem na ziemi, a zarazem wymarzonym miejscem, do realizowania moich planów zawodowych. Prowadzę hotel dla psów, zajmuję się ich szkoleniem w zakresie posłuszeństwa, a także pomagam w rozwiązywaniu problemów behawioralnych, typu agresja, w stosunku do ludzi, czy zwierząt, lękliwość, nadmierna pobudliwość, czy niechęć do współpracy z człowiekiem. Psy, do swojej dyspozycji mają, nie tylko duże, indywidualne wybiegi, ale również kilka hektarów łąk na których mogą wybiegać się do woli. W moim hotelu jest również możliwość wykąpania i ostrzyżenia Państwa ulubieńca, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Zapraszam również na różnego rodzaju kursy i konsultacje, z zakresu pielęgnacji, przygotowania do wystaw, a także prawidłowej komunikacji z psem,co pozwoli Państwu w pełni cieszyć się wspólnym życiem ze swoim pupilem.

 
Psi Hotel – Psia Szkoła, znajduje się 30km od Warszawy, przy trasie katowickiej, na wysokości Żabiej Woli.

Pozostańmy w kontakcie

Psi Hotel - Psia Szkoła
Beata Hettlinger

30km od Warszawy, przy trasie katowickiej, na wysokości Żabiej Woli

Adres

ul. Fiołkowa 52
Pieńki Zarębskie
96-321 Żabia Wola

Poczta e-mail