Hotel

 

Dochodzi czwarta po południu. Jak w każdy piątek o tej porze jadę po panią Nadię, która przynajmniej na chwilę przywróci ład i porządek w moim domu. Na moje usprawiedliwienie muszę dodać, że jestem matką dwóch nastoletnich chłopców (trzeci jest już dorosły) a także szczęśliwą posiadaczką bandy psów. Mam też kilka koni, ale ponieważ mają one zakaz wstępu do domu, nie mogę ich winić za panujący tu zazwyczaj lekki chaos i bałagan. Jadę więc, po mojej piaszczystej drodze i z przyjemnością rozglądam się po świecie, a ponieważ mamy lato czuję się prawie jak na wakacjach. Kiedy po trzydziestu paru latach życia w Warszawie podjęłam decyzję o przeprowadzce na wieś, nawet nie marzyłam, że przyjdzie mi zamieszkać w tak pięknym miejscu, pośród łąk, lasów i stawów.

Fragment mojej książki „Życie pod Psem”, (książka w druku).

Nie zawsze jest nam dane zrealizować swoje marzenia, ale mnie się udało. Następnym krokiem, było stworzenie kameralnego hotelu dla psów, w którym moi podopieczni mogą spędzić wspaniałe wakacje. Hotelowi goście mają do swojej dyspozycji czyste, wyłożone terakotą boksy, w ocieplonym, w razie potrzeby ogrzewanym budynku, a także ogromne, indywidualne wybiegi, z których, przy sprzyjającej pogodzie mogą korzystać bez ograniczeń.

Oprócz tego, przynajmniej raz dziennie, wszystkie psy mogą wybiegać się na prawie hektarowym, ogrodzonym terenie, gdzie pod okiem opiekuna biegają po torze przeszkód, aportują piłkę, lub po prostu spacerują. Zajęcia te są indywidualne, lub grupowe, w zależności od psich preferencji.
Bezpośrednio za ogrodzeniem hotelu, rozciągają się moje prywatne łąki, które również stanowią „tereny rekreacyjne”. Wspólne spacery są dla mnie szansą lepszego poznania powierzonych mi psów, dzięki czemu mogę pomóc Państwu uporać się z ewentualnymi problemami wychowawczymi.
Zazwyczaj, już od drugiej wizyty, psy czują się, jak u siebie w domu i nawet nie żegnają z przejętymi Panem lub Panią.

Jeśli chcesz, by Twój pies miał równie udane wakacje co Ty, pełne zarówno fizycznych, jak i „intelektualnych” rozrywek, zarezerwuj mu pobyt w Psim Hotelu – Psiej Szkole.

Przyjmujemy również psy trudne, agresywne, a także suki w cieczce.

Pozostańmy w kontakcie

Psi Hotel - Psia Szkoła
Beata Hettlinger

30km od Warszawy, przy trasie katowickiej, na wysokości Żabiej Woli

Adres

ul. Fiołkowa 52
Pieńki Zarębskie
96-321 Żabia Wola

Poczta e-mail